Epostadresser til Ålvundfjordingar

Her kjem det epostadresser til Ålvundfjorrdingar.  Lista er sett opp alfabetsik etter etternamn.  Dei som vil vere med på denne lista kan sende epost til Arne Drøpping 
arne.dropping@sunndals.net
Styret i bygdalaget håpar mange vil stille si epostadresse til disposisjon.  Dette er ein av måtane vi i bygda raskt kan nå tak i mange andre på. 

 

Aasprang, Per per@fjordfiske.com

Ansnes, Jermund jermund.ansnes@sunndals.net

Ansnes, Kurt Einar  kur-ans@online.no

Ansnes, Leif Ivar  leif.ivar.ansnes@veidekke.no
Ansnes, Petter  petter.ansnes@sunndals.net
Askvik, Herborg og Stein  ste-as@online.no
Aune, Håvard    havau@hotmail.com
Aune, Siw Annichen Lundquist   siwau@start.no
Bjørsvik, Ane Hammervoll (Svalbard i -09) aneb@unis.no
Bjørsvik, Mattis  : mattisbjorsvik_6622@hotmail.com
Braseth, Karin Balstad   karin2xb@gmail.com
Bruset, Ingrid  ingbru@online.no
Claessen, Kris  claessen@live.no
Drøpping, Arne  arne.dropping@sunndals.net

Drøpping, Cecilie Rø  cecilie.ro.dropping@sunndals.net

Drøpping, Liv Liahjell knut.harald.dropping@sunndals.net
Drøpping, Knut Harald  knut.harald.dropping@sunndals.net
Fredsvold, Solbjørg Halset  shalset@gmail.com
Fiske, Arne arfisk@live.no
Gagnat, Arne Johan   arne-johan@leirsted.no
Gridseth, Hilde Beate hildebeate1981@hotmail.com
Hage, Linda
lindahh74@hotmail.com

Horvli, Rut  aroekkum@online.no

Johnsen, Bente  bente.johnsen@svorka.net

Kårvatn, Ivar ivkaarv@online.no

Ludvigsen, Christian chl71@me.com

Meulemans, Liesbeth  lmeulema@online.no

Negård, Thomas  thomas.negard@gmail.com    
Nerdal, Monica acinom1972@gmail.com
Nerdal, Regna   ragna.nerdal@sunndals.net
Nes, Marit Røv marit_rnes@hotmail.com
Os, Ane ane_os2@hotmail.com
Reinset, Knut   kreinse@online.no
Røkkum, Anders  aroekkum@online.no
Røkkum, Bjørn  bjorn.rokkum@sunndals.net
Røkkum, Jarle jarle@bussoraklet.net
Samuelsen, Siv Anita 
siv.as@online.no
Seljebø, Janne Merete Rimstad  janne.seljebo@sunndals.net
Seljebø, Sigrid   Sigridseljebo@hotmail.com
Smisetfoss, Ragnhild  ragnhild.smisetfoss@gmail.com
Stavheim, Jonny  Jstavh@online.no
Ulvund, Tore Rødseth     ralph_wigg@hotmail.com ( Fossheim)
Vådahl, Petter  petter.vadahl@nofima.no